Podziękowania

303
views

Szanowni Państwo, Drodzy orędownicy Corporate Governance w Polsce,
od ponad dekady mam zaszczyt i przyjemność organizować Konferencję Rada Nadzorcza.

Coroczna możliwość spotkania się z Wami jest dla mnie zaszczytem i zawodową przyjemnością.
Tegoroczna Konferencja wyjątkowo odbyła się w formule online. Organizacja tak dużego przedsięwzięcia, w tak trudnych dla nas i biznesu czasach, była ogromnym wyzwaniem i ma tylko wtedy sens, gdy tworzona jest dla konkretnych osób. A tak w moim odczuciu się stało.
Wszyscy doskonale wiemy, z jakimi problemami borykają się obecnie rady nadzorcze w Polsce. I jak trudno często być profesjonalnym członkiem rady nadzorczej. Tym bardziej cieszy blisko 500-osobowa frekwencja podczas naszego dwudniowego spotkania, bo to pokazuje, że o praktycznych aspektach funkcjonowania nadzoru właścicielskiego, ładu korporacyjnego i rad nadzorczych można i trzeba merytorycznie rozmawiać.
W tym roku po raz pierwszy nie mieliśmy możliwości spotkania się osobiście. Zachęcam do osobistego kontaktu ze mną drogą mailową.
Z każdym z Państwa z przyjemnością porozmawiam. A jeżeli w przyszłości nasze drogi zawodowe się skrzyżują – cała przyjemność będzie po mojej stronie.

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i udział w X Konferencji Rada Nadzorcza
Piotr Rybicki

rybicki@nadzorkorporacyjny.pl
tel. 512-48-40-45

Szczególne podziękowania partnerom merytorczynym X Konferencji Rada Nadzorcza: ACCA Polska / UHY ECA / Filipiak Babicz Legal / Willis Towers Watson / BDO Legal Łatała i Wspólnicy

Podziękowania również dla: Credit Manager Magazine / Strefa Inwestorów / Stockbroker / ŚląskiBiznes.pl / Europerspektywy / Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych / PIB Finanse z sensem / Fundacja Class Ladies / PTE o/Katowice / Stowarzyszenie Interim Managers / Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska / Portal Bankowości Spółdzielczej / Akademia Spółek Kapitałowych / Gazeta Giełdowa / Stowarzyszenie Księgowych w Polsce o/Katowice / Polska Izba Biegłych Rewidentów

Podziękowania dla Business Service GALOP oraz Agencji Public Relation MultiAN


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008